Yedek Parça

2020’nin en iyi 10 Motosiklet Blogu

Motosikletler konusunda bizim kadar tutkuluysanız, kendinizi eğitmek ve sektörde etki bulmak için sürekli bir görevdesiniz. Orada bulunan tüm bilgilerle, nereye döneceğinizi ve neyi takip edeceğinizi anlamaya çalışmak zor olabilir. Endişelenmeyin, yalnız değilsiniz-ve işleri sizin için daha kolay hale getirmek için, en iyi on motosiklet blogunun bir listesini derleyerek tahminde bulunduk.

1. Motorcycle.com

motorcycle.com

Yer: Ontario, CA
Twitter: @MotorcycleCom
Web: www.motorcycle.com

Motorcycle.com 90’lı yılların başından bu yana, dünyanın dört bir yanındaki motosiklet sahnesi için kaynak ve bilgi alanında bir elyaf olmuştur. bu adamlar, aklınıza gelebilecek her türlü motosiklet türünü kapsar ve onları dünyanın en kapsamlı bloglarından biri haline getirir. Motosikletler veya parçalar, satılık bisikletler, sigorta bilgileri veya zaman geçirmek için biraz eğlence hakkında geri bildirim arıyorsanız, Motorcycle.com seni korudu.2. Dünya Dergisi

Döngü Dünyası

Yer: Irvine, CA
Twitter: 
@ CycleWorldMag
Web: 
www.CycleWorld.com

Moto-blog dünyasında gerçek bir güç merkezi, isteyebileceğiniz kadar çok motosiklet kapsama alanı ile doludur. Cycle World, 1962 yılında Joe Parkhurst tarafından kurulan ve daha sonra Motosiklet Şöhret salonuna giren bir dergiydi. CycleWorld, objektif kalan ve sektördeki bilgilerin ön saflarında olan deneyimli profesyoneller tarafından yürütülen derinlemesine incelemelere sahiptir. Dahası, CycleWorld ayrıca daha ilgi çekici bir deneyim için bir ton harika Youtube içeriği yayınlıyor.


3. Bisiklet Exıf

Yer: Yeni Zelanda
Twitter: @ BikeEXİF
Web: www.BikeExif.com

Bisiklet Exıf, güzel makineleri sergilemek için favorilerimden biridir. En son cafe yarışçıları, bobbers ve scrambler’ların yanı sıra bazı şık nasıl yapılır kılavuzları ve giyim mağazalarını kapsayan bir niş ile temiz bir şekilde sunuldu ve kapsamlı. Web sitesi ve kurucusu Chris Hunter hakkında harika bir SSS bile bulabilirsiniz .


4. Kafe Yarışçılarının dönüşü

Yer: Victoria, Avustralya
Twitter: @ CafeRacrsReturn
Web: www.ReturnOfTheCafeRacers.com

Return of the Cafe Racers, Avustralya’dan Jeff Baldwin tarafından kurulan özel bir bisiklet blogudur. Return of the Cafe Racers, özel olarak inşa edilmiş bisiklet sahnesinde büyük bir rol oynamaktadır ve Kullanıcılara özel motosikletlerini sunmaları için yararlı bilgiler ve bir platform sunmaktadır. Ayrıca dünyanın en iyi özel bisiklet mağazalarından bazılarının konumlarının bir haritasını da sağlarlar.


5. RideApart

Yer: Los Angeles, CA
Twitter: @RideApart
Web: www.rideapart.com

RideApart, ürün incelemeleri, alıcı kılavuzları ve motosiklet haberlerinde güncel olaylar da dahil olmak üzere çok çeşitli içeriğe sahiptir. Onların Ask RideApart bölümü de harika bir kaynaktır, ancak sorulara verdikleri cevapların bazıları kısa ve/veya belirsiz görünmektedir. Ne olursa olsun, bu hala sektördeki bilgi için en iyi kaynaklardan biridir.


6. Visordowncomment

Çekek yeri: Birleşik Krallık
Twitter: @ VisorDown
Web: www.VisorDown.com

İngiltere merkezli VisorDown, bir motosiklet meraklısının isteyeceği her şeye sahiptir. Haberlerden, incelemelerden, nasıl yapılır ve endüstrinin en yetenekli binicilerinden bazılarıyla yapılan bazı harika röportajlardan, bu blogu ziyaret etmek kesinlikle benzersiz bir deneyim. VisorDown ayrıca YouTube’da harika bir varlığa sahiptir, bu yüzden Videolarına göz attığınızdan emin olun!


7. Asfalt ve kauçuk

Yer: bilinmeyen
Twitter: @ Asphalt_Rubber
Web: www.AsphaltAndRubber.com

2008 yılında piyasaya sürülen asfalt ve kauçuk, sektördeki daha benzersiz konulardan bazılarını kapsadığı için motosiklet gazeteciliğine benzersiz bir dokunuş katıyor. Asphalt and Rubber harika podcast içeriğine sahiptir ve ayrıca kullanıcıların özel röportajlar, reklam eksikliği ve haftalık soru-cevap oturumları aracılığıyla yazarlarla daha fazla etkileşim gibi ek avantajlara erişebilecekleri profesyonel bir üye hesabı satın alma seçeneği sunar.


8. Motoress

Yer: bilinmeyen
Twitter: @ Motoress
Web: www.Motoress.com

1998 yılında kurulan — ve başlangıçta RACEGİRL MOTORSPORT adı altında-Motoress, en uzun süredir devam eden kadın motosiklet web sitesi olarak övünüyor. Site, yararlı motosiklet incelemeleri, teknik rehberlik ve kadınların yaşam tarzıyla ilgili kişisel hikayelerini sunabilecekleri bir yer ile doludur. Motoress’in iyi belgelenmiş motosiklet seyahatlerinden bazılarına göz attığınızdan emin olun .


9. Motosiklet Haberleri

Çekek yeri: Birleşik Krallık
Twitter: @ MCNews
Web: www.motorcyclenews.com

Motosiklet haberlerinin gazete versiyonu, 1950’lerde İngiltere’de çiçek açan oldukça uzun bir süredir var olmuştur. MCN, haberler, yorumlar ve çok kapsamlı bir gizli bölümle doludur .


10. DucaChica

Yer: bilinmeyen
Twitter: @ Duca_Chica
Web: www.DucaChica.com

Başlangıçta 2018 yılında kadın biniciler için bir motosiklet meraklısı blogu olarak oluşturulan DucaChica, tarafsız ürün incelemeleri sunar, bazı motosiklet güncel olaylarını kapsar ve dünya çapında kadın biniciler için bir ses çıkarır. Bu blogun büyümesini izlemek ve Ducachica’nın gelecekte bizim için ne hazırladığını görmek için heyecanlıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.